Red Cedar Speedway

  • 1
  • 2
Dave Shackleton Memorial Friday June 7

Dave Shackleton Memorial Friday June 7

Dave Shackleton Memorial Fastlane Super Stock Series Special Friday June 7th Featuring a $2974 to win super stock main event.

Win A Race Car at Red Cedar in 2024

Win A Race Car at Red Cedar in 2024

We have teamed up with Phoenix Rising Rescue & Rehabilitation Sanctuary to offer this exciting opportunity! Buy your tickets at RCS weekly

6/9/2023 - Red Cedar Speedway

6/9/2023 - Red Cedar Speedway

Menomonie, WI

Dave Shackleton Memorial & Fast Lane Northland Super Stock Series Special by TMS & Shackleton Tree

Dave Shackleton Memorial & Fast Lane Northland Super Stock Series Special by TMS & Shackleton Tree Service
Draw Redraw for all classes
Kids Club 5 pm to 7:30 pm

Classes

  • Hornets14 entries
  • WISSOTA Late Model11 entries
  • WISSOTA Midwest Mods24 entries
  • WISSOTA Modifieds17 entries
  • WISSOTA Super Stock53 entries
    • Fast Lane Motorsports Northland Super Stock Series

Track Contact

Full Event Information on MyRacePass

Hornets

10 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 06 Jesse Lutz Jesse Lutz Taylor, WI Taylor, WI -
2 5 24C Mikey Crapser Mikey Crapser Downing, WI Downing, WI 3
3 4 30 Jeff Schmitt Jeff Schmitt Maiden Rock, WI Maiden Rock, WI 1
4 8 9JR Roy Cooper Roy Cooper Arkansaw, WI Arkansaw, WI 4
5 10 15C Preston Coombs Preston Coombs Boyceville, WI Boyceville, WI 5
6 14 31 Alanna Karis Alanna Karis Menomonie, WI Menomonie, WI 8
7 13 3 Alexander Lessard Alexander Lessard Hudson, WI Hudson, WI 6
8 12 17 Randy Stensgaard Randy Stensgaard Hudson, WI Hudson, WI 4
9 7 9SR Scott Cooper Scott Cooper Arkansaw, WI Arkansaw, WI -2
10 DNF 3 511 Shawn Poston Shawn Poston Red Wing, MN Red Wing, MN -7
11 DNF 6 42 Vanessa Seipel Vanessa Seipel Stockholm, WI Stockholm, WI -5
12 DNF 11 20 Brandon Gleiter Brandon Gleiter Mondovi, WI Mondovi, WI -1
DNS 9 511JR Maison Poston Maison Poston Red Wing, MN Red Wing, MN -
DQ 2 21S Brian Schott Brian Schott Redwing, MN Redwing, MN -
6 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 511 Shawn Poston Shawn Poston Red Wing, MN Red Wing, MN 1
2 6 24C Mikey Crapser Mikey Crapser Downing, WI Downing, WI 4
3 5 9SR Scott Cooper Scott Cooper Arkansaw, WI Arkansaw, WI 2
4 4 42 Vanessa Seipel Vanessa Seipel Stockholm, WI Stockholm, WI -
5 7 511JR Maison Poston Maison Poston Red Wing, MN Red Wing, MN 2
6 3 20 Brandon Gleiter Brandon Gleiter Mondovi, WI Mondovi, WI -3
DQ 1 31 Alanna Karis Alanna Karis Menomonie, WI Menomonie, WI -
All transfer
6 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 30 Jeff Schmitt Jeff Schmitt Maiden Rock, WI Maiden Rock, WI -
2 3 9JR Roy Cooper Roy Cooper Arkansaw, WI Arkansaw, WI 1
3 6 21S Brian Schott Brian Schott Redwing, MN Redwing, MN 3
4 5 06 Jesse Lutz Jesse Lutz Taylor, WI Taylor, WI 1
5 7 15C Preston Coombs Preston Coombs Boyceville, WI Boyceville, WI 2
6 4 17 Randy Stensgaard Randy Stensgaard Hudson, WI Hudson, WI -2
7 DNF 2 3 Alexander Lessard Alexander Lessard Hudson, WI Hudson, WI -5
All transfer

WISSOTA Late Model

20 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 5 55C Chad Mahder Chad Mahder Bloomer, WI Bloomer, WI 4
2 7 22E Kevin Eder Kevin Eder Cameron, WI Cameron, WI 5
3 8 68 Mike Prochnow Mike Prochnow Menomonie, WI Menomonie, WI 5
4 4 92 Aaron Wilson Aaron Wilson Eau Claire, WI Eau Claire, WI -
5 10 7C Jim Carlson Jim Carlson Minneapolis, MN Minneapolis, MN 5
6 9 14 Robbie Johnson Robbie Johnson Wilson, WI Wilson, WI 3
7 DNF 3 81 Ashley Anderson Ashley Anderson Elk Mound, WI Elk Mound, WI -4
8 DNF 11 23 Steve Vizer Steve Vizer Eau Claire, WI Eau Claire, WI 3
9 DNF 6 22 Brett Shafer Brett Shafer Menomonie, WI Menomonie, WI -3
10 DNF 2 13 Mark Hessler Mark Hessler Menomonie, WI Menomonie, WI -8
11 DNF 1 1 Steve Laursen Steve Laursen Cumberland, WI Cumberland, WI -10
8 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 68 Mike Prochnow Mike Prochnow Menomonie, WI Menomonie, WI 1
2 3 55C Chad Mahder Chad Mahder Bloomer, WI Bloomer, WI 1
3 1 22 Brett Shafer Brett Shafer Menomonie, WI Menomonie, WI -2
4 5 13 Mark Hessler Mark Hessler Menomonie, WI Menomonie, WI 1
5 4 14 Robbie Johnson Robbie Johnson Wilson, WI Wilson, WI -1
6 6 23 Steve Vizer Steve Vizer Eau Claire, WI Eau Claire, WI -
All transfer
8 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 81 Ashley Anderson Ashley Anderson Elk Mound, WI Elk Mound, WI -
2 3 22E Kevin Eder Kevin Eder Cameron, WI Cameron, WI 1
3 5 92 Aaron Wilson Aaron Wilson Eau Claire, WI Eau Claire, WI 2
4 4 1 Steve Laursen Steve Laursen Cumberland, WI Cumberland, WI -
5 DNF 2 7C Jim Carlson Jim Carlson Minneapolis, MN Minneapolis, MN -3
All transfer

WISSOTA Midwest Mods

15 Laps

A Feature 1Tim's Automotive Machine

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 R1 Jay Richardson Jay Richardson Spring Valley, WI Spring Valley, WI -
2 6 L1 Shane Howell Shane Howell Buffalo, MN Buffalo, MN 4
3 3 04N Nick Ayotte Nick Ayotte New Richmond, WI New Richmond, WI -
4 7 B37 Cody Borgeson Cody Borgeson New Richmond, WI New Richmond, WI 3
5 5 68 Shadow Kitchner Shadow Kitchner Arkansaw, WI Arkansaw, WI -
6 11 19X James Trantina III James Trantina III St. Joseph, MN St. Joseph, MN 5
7 14 21 Reese Schlosser Reese Schlosser Menomonie, WI Menomonie, WI 7
8 23 63L Mitchell Larson Mitchell Larson Baldwin, WI Baldwin, WI 15
9 24 40D Blake Adams Blake Adams Cameron, WI Cameron, WI 15
10 16 3B Ryan Bauer Ryan Bauer Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI 6
11 17 G1 Steve Goss Steve Goss Eau Claire, WI Eau Claire, WI 6
12 18 3D Daniel Bjonfald Daniel Bjonfald Minneapolis, MN Minneapolis, MN 6
13 21 40LS Larry Scott Larry Scott Northfield, MN Northfield, MN 8
14 20 19 David Madsen David Madsen Amery, WI Amery, WI 6
15 12 2 Kyle Kirberger Kyle Kirberger Ramsey, MN Ramsey, MN -3
16 DNF 2 92 Tom Karis Tom Karis Menomonie, WI Menomonie, WI -14
17 DNF 8 87 William Moelter William Moelter Elk Mound, WI Elk Mound, WI -9
18 DNF 10 17B Zach Benson Zach Benson Princeton, MN Princeton, MN -8
19 DNF 4 33C Cole Chernosky Cole Chernosky Thunder Bay, ON Thunder Bay, ON -15
20 DNF 9 24 Cole Elton Cole Elton Dalbo, MN Dalbo, MN -11
21 DNF 15 7 Travis Hallquist Travis Hallquist Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI -6
22 DNF 13 1 Matthew Larson Matthew Larson Lake Elmo, MN Lake Elmo, MN -9
23 DNF 19 89 Matt Klukas Matt Klukas Colfax, WI Colfax, WI -4
24 DNF 22 61 Andrea Keeney Andrea Keeney Ridgeland, WI Ridgeland, WI -2
8 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 24 Cole Elton Cole Elton Dalbo, MN Dalbo, MN -
2 3 92 Tom Karis Tom Karis Menomonie, WI Menomonie, WI 1
3 4 04N Nick Ayotte Nick Ayotte New Richmond, WI New Richmond, WI 1
4 6 17B Zach Benson Zach Benson Princeton, MN Princeton, MN 2
5 7 1 Matthew Larson Matthew Larson Lake Elmo, MN Lake Elmo, MN 2
6 2 3B Ryan Bauer Ryan Bauer Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI -4
7 DNF 8 63L Mitchell Larson Mitchell Larson Baldwin, WI Baldwin, WI 1
DQ 5 40D Blake Adams Blake Adams Cameron, WI Cameron, WI -
All transfer
8 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 33C Cole Chernosky Cole Chernosky Thunder Bay, ON Thunder Bay, ON 1
2 1 68 Shadow Kitchner Shadow Kitchner Arkansaw, WI Arkansaw, WI -1
3 4 87 William Moelter William Moelter Elk Mound, WI Elk Mound, WI 1
4 5 19X James Trantina III James Trantina III St. Joseph, MN St. Joseph, MN 1
5 7 21 Reese Schlosser Reese Schlosser Menomonie, WI Menomonie, WI 2
6 3 G1 Steve Goss Steve Goss Eau Claire, WI Eau Claire, WI -3
7 8 89 Matt Klukas Matt Klukas Colfax, WI Colfax, WI 1
8 6 40LS Larry Scott Larry Scott Northfield, MN Northfield, MN -2
All transfer
8 Laps

Heat 3

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 B37 Cody Borgeson Cody Borgeson New Richmond, WI New Richmond, WI -
2 3 L1 Shane Howell Shane Howell Buffalo, MN Buffalo, MN 1
3 4 R1 Jay Richardson Jay Richardson Spring Valley, WI Spring Valley, WI 1
4 2 2 Kyle Kirberger Kyle Kirberger Ramsey, MN Ramsey, MN -2
5 5 7 Travis Hallquist Travis Hallquist Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI -
6 7 3D Daniel Bjonfald Daniel Bjonfald Minneapolis, MN Minneapolis, MN 1
7 8 19 David Madsen David Madsen Amery, WI Amery, WI 1
8 6 61 Andrea Keeney Andrea Keeney Ridgeland, WI Ridgeland, WI -2
All transfer

WISSOTA Modifieds

18 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 8 05 Jake Hartung Jake Hartung Elmwood, WI Elmwood, WI 7
2 7 2C Dave Cain Dave Cain Corcoran, MN Corcoran, MN 5
3 6 3JR Shane Halopka Shane Halopka Greenwood, WI Greenwood, WI 3
4 4 27P Parker Anderson Parker Anderson Phillips, WI Phillips, WI -
5 2 21F Nick Oreskovich Nick Oreskovich Mason, WI Mason, WI -3
6 10 21 Jake Smith Jake Smith St. Joseph, MN St. Joseph, MN 4
7 3 27H Steve Hallquist Steve Hallquist Fall Creek, WI Fall Creek, WI -4
8 9 7A Shane Sabraski Shane Sabraski Rice, MN Rice, MN 1
9 11 18S Kennedy Swan Kennedy Swan Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI 2
10 12 71 A.J. Roschen A.J. Roschen Somerset, WI Somerset, WI 2
11 14 22JR Ben Hillman Ben Hillman Menomonie, WI Menomonie, WI 3
12 13 W Cory Williams Cory Williams Spring Valley, WI Spring Valley, WI 1
13 15 37 Travis Anderson Travis Anderson Colfax, WI Colfax, WI 2
14 17 T40 Danny Thomas Danny Thomas Knapp, WI Knapp, WI 3
15 16 14 Brad Johnson Brad Johnson Wilson, WI Wilson, WI 1
16 DNF 1 55 Cory Mahder Cory Mahder Elk Mound, WI Elk Mound, WI -15
17 DNF 5 04JR Adam Ayotte Adam Ayotte Elk River, MN Elk River, MN -12
8 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 2C Dave Cain Dave Cain Corcoran, MN Corcoran, MN 3
2 2 27P Parker Anderson Parker Anderson Phillips, WI Phillips, WI -
3 3 55 Cory Mahder Cory Mahder Elk Mound, WI Elk Mound, WI -
4 5 3JR Shane Halopka Shane Halopka Greenwood, WI Greenwood, WI 1
5 6 7A Shane Sabraski Shane Sabraski Rice, MN Rice, MN 1
6 8 18S Kennedy Swan Kennedy Swan Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI 2
7 7 W Cory Williams Cory Williams Spring Valley, WI Spring Valley, WI -
8 1 37 Travis Anderson Travis Anderson Colfax, WI Colfax, WI -7
9 9 T40 Danny Thomas Danny Thomas Knapp, WI Knapp, WI -
All transfer
8 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 04JR Adam Ayotte Adam Ayotte Elk River, MN Elk River, MN 1
2 4 27H Steve Hallquist Steve Hallquist Fall Creek, WI Fall Creek, WI 2
3 5 21F Nick Oreskovich Nick Oreskovich Mason, WI Mason, WI 2
4 7 05 Jake Hartung Jake Hartung Elmwood, WI Elmwood, WI 3
5 6 21 Jake Smith Jake Smith St. Joseph, MN St. Joseph, MN 1
6 1 71 A.J. Roschen A.J. Roschen Somerset, WI Somerset, WI -5
7 8 22JR Ben Hillman Ben Hillman Menomonie, WI Menomonie, WI 1
8 3 14 Brad Johnson Brad Johnson Wilson, WI Wilson, WI -5
All transfer

WISSOTA Super Stock

25 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 207 Jesse Redetzke Jesse Redetzke Eau Claire, WI Eau Claire, WI -
2 4 22T Terran Spacek Terran Spacek Phillips, WI Phillips, WI 2
3 8 33C Cole Chernosky Cole Chernosky Thunder Bay, ON Thunder Bay, ON 5
4 23 26 Kyle Copp Kyle Copp Brule, WI Brule, WI 19
5 6 55 Ron Mahder Ron Mahder Elk Mound, WI Elk Mound, WI 1
6 21 27 Matt Deragon Matt Deragon Ashland, WI Ashland, WI 15
7 20 54 William Lund William Lund Brandon, MN Brandon, MN 13
8 9 28B Stefan Hogue Stefan Hogue Altoona, WI Altoona, WI 1
9 7 1E Eric Olson Eric Olson Ladysmith, WI Ladysmith, WI -2
10 22 12K Duane (D.J.) Keeler Duane (D.J.) Keeler Superior, WI Superior, WI 12
11 11 25 Dylan Nelson Dylan Nelson Merrifield, MN Merrifield, MN -
12 26 12 Cody Kummer Cody Kummer Medford, WI Medford, WI 14
13 15 11 Tucker Quinn Tucker Quinn Ladysmith, WI Ladysmith, WI 2
14 5 77 Scott Lawrence Scott Lawrence Superior, WI Superior, WI -9
15 13 20* Andrew Davis Andrew Davis Rice Lake, WI Rice Lake, WI -2
16 24 0 Brandon Duellman Brandon Duellman St. Charles, MN St. Charles, MN 8
17 19 87 Kenny Davis Kenny Davis Elk Mound, WI Elk Mound, WI 2
18 DNF 3 8 Matthew Larson Matthew Larson Lake Elmo, MN Lake Elmo, MN -15
19 DNF 2 51JR Shawn McFadden Shawn McFadden Ashland, WI Ashland, WI -17
20 DNF 17 21C Patrick Beeksma Patrick Beeksma Ironwood, MI Ironwood, MI -3
21 DNF 18 20J Chris Johnson Chris Johnson Superior, WI Superior, WI -3
22 DNF 25 33 Austin Niemeyer Austin Niemeyer Brainerd, MN Brainerd, MN 3
23 DNF 12 2B Bart Steffen Bart Steffen Eau Claire, WI Eau Claire, WI -11
24 DNF 16 21F Nick Oreskovich Nick Oreskovich Mason, WI Mason, WI -8
25 DNF 10 7A Shane Sabraski Shane Sabraski Rice, MN Rice, MN -15
DQ 14 21J Joey Jensen Joey Jensen Forest Lake, MN Forest Lake, MN -
12 Laps

B Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 27 Matt Deragon Matt Deragon Ashland, WI Ashland, WI -
2 7 26 Kyle Copp Kyle Copp Brule, WI Brule, WI 5
Top 2 transfer
3 2 22 Mike Sirois Mike Sirois Duluth, MN Duluth, MN -1
4 15 81 Tim Johnson Tim Johnson Brainerd, MN Brainerd, MN 11
5 4 5H Jason Havel Jason Havel Rice Lake, WI Rice Lake, WI -1
6 6 33 Austin Niemeyer Austin Niemeyer Brainerd, MN Brainerd, MN -
7 12 19X James Trantina III James Trantina III St. Joseph, MN St. Joseph, MN 5
8 5 2 Don Livingston Don Livingston Washburn, WI Washburn, WI -3
9 10 81B Doug Bolt Doug Bolt Rosslyn, ON Rosslyn, ON 1
10 9 17 Lucas Christiansen Lucas Christiansen Hugo, MN Hugo, MN -1
11 16 32 Jeff Suckow Jeff Suckow Woodville, WI Woodville, WI 5
12 17 214 Tucker Budreau Tucker Budreau Zimmerman, MN Zimmerman, MN 5
13 14 00 Jason Quarders Jason Quarders Prairie Farm, WI Prairie Farm, WI 1
14 13 28 Josh Cappo Josh Cappo Almena, WI Almena, WI -1
15 DNF 3 3B Austin Blom Austin Blom Saginaw, MN Saginaw, MN -12
16 DNF 8 11A Jordan Henkemeyer Jordan Henkemeyer Sauk Rapids, MN Sauk Rapids, MN -8
17 DNF 11 XJR Austin Harris Austin Harris Chetek, WI Chetek, WI -6
12 Laps

B Feature 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 12K Duane (D.J.) Keeler Duane (D.J.) Keeler Superior, WI Superior, WI -
2 3 0 Brandon Duellman Brandon Duellman St. Charles, MN St. Charles, MN 1
Top 2 transfer
3 6 25X Chad Johnson Chad Johnson Colfax, WI Colfax, WI 3
4 4 24W Chris Wark Chris Wark Zimmerman, MN Zimmerman, MN -
5 5 21 Mike Siewert Mike Siewert Rice Lake, WI Rice Lake, WI -
6 12 24 Jase Lien Jase Lien Mora, MN Mora, MN 6
7 8 77W Wayne Bignell Wayne Bignell Menomonie, WI Menomonie, WI 1
8 9 L1 Andrew Johnson Andrew Johnson Brainerd, MN Brainerd, MN 1
9 13 2F Jeffrey Frey Jeffrey Frey Ogilvie, MN Ogilvie, MN 4
10 16 6 Dan Peterson Dan Peterson Foxboro, WI Foxboro, WI 6
11 15 82 Paul Gucinski Paul Gucinski Superior, WI Superior, WI 4
12 14 14L Dylan Leu Dylan Leu Medford, WI Medford, WI 2
13 DNF 10 77L Andy Ladd Andy Ladd Cumberland, WI Cumberland, WI -3
14 DNF 11 81X Avery Anderson Avery Anderson Elk Mound, WI Elk Mound, WI -3
15 DNF 2 12 Cody Kummer Cody Kummer Medford, WI Medford, WI -13
DQ 7 4A Allan Cleveland Allan Cleveland Breckenridge, MN Breckenridge, MN -
8 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 22T Terran Spacek Terran Spacek Phillips, WI Phillips, WI 3
2 1 55 Ron Mahder Ron Mahder Elk Mound, WI Elk Mound, WI -1
3 3 25 Dylan Nelson Dylan Nelson Merrifield, MN Merrifield, MN -
4 9 21F Nick Oreskovich Nick Oreskovich Mason, WI Mason, WI 5
Top 4 transfer
5 10 27 Matt Deragon Matt Deragon Ashland, WI Ashland, WI 5
6 5 0 Brandon Duellman Brandon Duellman St. Charles, MN St. Charles, MN -1
7 11 33 Austin Niemeyer Austin Niemeyer Brainerd, MN Brainerd, MN 4
8 6 77W Wayne Bignell Wayne Bignell Menomonie, WI Menomonie, WI -2
9 2 XJR Austin Harris Austin Harris Chetek, WI Chetek, WI -7
10 7 2F Jeffrey Frey Jeffrey Frey Ogilvie, MN Ogilvie, MN -3
11 8 32 Jeff Suckow Jeff Suckow Woodville, WI Woodville, WI -3
8 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 51JR Shawn McFadden Shawn McFadden Ashland, WI Ashland, WI -
2 4 1E Eric Olson Eric Olson Ladysmith, WI Ladysmith, WI 2
3 5 2B Bart Steffen Bart Steffen Eau Claire, WI Eau Claire, WI 2
4 3 21C Patrick Beeksma Patrick Beeksma Ironwood, MI Ironwood, MI -1
Top 4 transfer
5 7 12K Duane (D.J.) Keeler Duane (D.J.) Keeler Superior, WI Superior, WI 2
6 8 5H Jason Havel Jason Havel Rice Lake, WI Rice Lake, WI 2
7 6 25X Chad Johnson Chad Johnson Colfax, WI Colfax, WI -1
8 10 17 Lucas Christiansen Lucas Christiansen Hugo, MN Hugo, MN 2
9 9 81X Avery Anderson Avery Anderson Elk Mound, WI Elk Mound, WI -
10 2 00 Jason Quarders Jason Quarders Prairie Farm, WI Prairie Farm, WI -8
11 11 6 Dan Peterson Dan Peterson Foxboro, WI Foxboro, WI -
8 Laps

Heat 3

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 207 Jesse Redetzke Jesse Redetzke Eau Claire, WI Eau Claire, WI 1
2 3 33C Cole Chernosky Cole Chernosky Thunder Bay, ON Thunder Bay, ON 1
3 1 20* Andrew Davis Andrew Davis Rice Lake, WI Rice Lake, WI -2
4 4 20J Chris Johnson Chris Johnson Superior, WI Superior, WI -
Top 4 transfer
5 7 22 Mike Sirois Mike Sirois Duluth, MN Duluth, MN 2
6 5 24W Chris Wark Chris Wark Zimmerman, MN Zimmerman, MN -1
7 9 26 Kyle Copp Kyle Copp Brule, WI Brule, WI 2
8 11 L1 Andrew Johnson Andrew Johnson Brainerd, MN Brainerd, MN 3
9 10 19X James Trantina III James Trantina III St. Joseph, MN St. Joseph, MN 1
10 8 14L Dylan Leu Dylan Leu Medford, WI Medford, WI -2
11 6 214 Tucker Budreau Tucker Budreau Zimmerman, MN Zimmerman, MN -5
8 Laps

Heat 4

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 6 77 Scott Lawrence Scott Lawrence Superior, WI Superior, WI 5
2 7 28B Stefan Hogue Stefan Hogue Altoona, WI Altoona, WI 5
3 9 21J Joey Jensen Joey Jensen Forest Lake, MN Forest Lake, MN 6
4 1 87 Kenny Davis Kenny Davis Elk Mound, WI Elk Mound, WI -3
Top 4 transfer
5 8 12 Cody Kummer Cody Kummer Medford, WI Medford, WI 3
6 3 2 Don Livingston Don Livingston Washburn, WI Washburn, WI -3
7 4 4A Allan Cleveland Allan Cleveland Breckenridge, MN Breckenridge, MN -3
8 2 81B Doug Bolt Doug Bolt Rosslyn, ON Rosslyn, ON -6
9 5 24 Jase Lien Jase Lien Mora, MN Mora, MN -4
10 10 81 Tim Johnson Tim Johnson Brainerd, MN Brainerd, MN -
8 Laps

Heat 5

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 8 8 Matthew Larson Matthew Larson Lake Elmo, MN Lake Elmo, MN 7
2 10 7A Shane Sabraski Shane Sabraski Rice, MN Rice, MN 8
3 1 11 Tucker Quinn Tucker Quinn Ladysmith, WI Ladysmith, WI -2
4 7 54 William Lund William Lund Brandon, MN Brandon, MN 3
Top 4 transfer
5 3 3B Austin Blom Austin Blom Saginaw, MN Saginaw, MN -2
6 2 21 Mike Siewert Mike Siewert Rice Lake, WI Rice Lake, WI -4
7 9 11A Jordan Henkemeyer Jordan Henkemeyer Sauk Rapids, MN Sauk Rapids, MN 2
8 6 77L Andy Ladd Andy Ladd Cumberland, WI Cumberland, WI -2
9 4 28 Josh Cappo Josh Cappo Almena, WI Almena, WI -5
10 5 82 Paul Gucinski Paul Gucinski Superior, WI Superior, WI -5

Driver Registration

Driver Registration

Latest Photos

Latest Videos

24-7 Telcom
A1 Express
Accurate Construction
Ace Hardware
Advanced Dairy
All The Dirt
Auto Value
Awesome Auto
Bauer Built
Big Rivers Insurance
Bills Distributing
Blue Ribbon Awards
Bobcat
Cardinal Glass
Cash Candy Store
Cedar Falls Heat and Air
CFBSI
Chipewa Valley Energy
Chipewa Valley Starter
Chipewa Valley Tech
Conrads Auto Salvage
Culvers
Dean And Sue
Design Built Structures
Devine Liquor
Dicks RV
DIrt Track Specialist
DKS Construction
Edward Jones
Ellsworth
Fleet Farm
Fleet Feet
G2G Powersports
GFL
Gilberts
Goodwrech Trailer Sales
Grain Storage
HAAS
Hendersons
iHeart Media
JIG Signs
Johnson Trailer
Kadingers
Kado Insurance
Kelly Iverson
Keyes Chevrolet
Kwik Trip
Kyotes Den
Lakeview
Lentz Fertalizer
Lewis Bjork Septic
Londerville
Market Menomonie
Market Place Foods
Marquart RV
Mars Race Cars
Meno Transport
Midwest Food
Monomonie Motorsports
NAPA
Nex Gen Powersports
North Town Ford
OReilly Auto Parts
Ohly
Olson Funeral Home
Paulson Custom Golf
Pomps Tire
Quality Auto Body
REMAX
Rice Lake Speedway
Rural Mutual
Shackelton
Smiles In Motion
Snap-On
Southworth GMC
SSR
Steel Towne
Synergy Cooperative
TT Construction
Teds Pizza
The Arena
Thunder Hill Speedway
Tims Automotive
TL Sinz Plumbing
Tri-Star
Union Trailers
Waterfront Bar and Grill
West Consin
White City Glass
Erbert and Gerbert
Air Tech Sports
Anderson Windows And Doors
Builders First Source
CR Bryan And Sons
Dunn Energy
G2G Powersports
Great Escape
HT Automotive
Kyotes Den
MAC Automotive
Orkin
Quality Propane
Royal Credit Union
Silgan Containers
South Side Body
TMS Tire And Auto