Red Cedar Speedway

  • 1
  • 2
  • 3
Demo Derby Rules and Info

Demo Derby Rules and Info

Driver rules and event information for the July 31st Demo Derby have been posted. Click here or visit the Rules page under Driver Info.

Red Cedar Speedway Gives Back

Red Cedar Speedway Gives Back

Red Cedar Speedway Donates to Menomonie High Hockey

Red Cedar Speedway Recognizes 2022 Super Fan

Red Cedar Speedway Recognizes 2022 Super Fan

Red Cedar Speedway's supporter Jeremy Bluem has been recognized as the 2022 Super Fan

7/28/2022 - Red Cedar Speedway

7/28/2022 - Red Cedar Speedway

Menomonie, WI

1st Fair Night Dave Shackleton Memorial Fast Lane Super Stock Series, Mechanics Race

Draw cut off at 6:30 PM Sponsored by Shackleton Tree Service & TMS Auto
Dave Shackleton Super Stock Memorial Race with Fast Lane Super Stock Series.
Also USRA Late Models, Midwest Mods, Hornets, Mechanic Race & Street Drags.
Street Drags please pre-register.

Classes

  • Hornets13 entries
  • USRA Late Models22 entries
  • WISSOTA Midwest Mods17 entries
  • WISSOTA Super Stock52 entries

Track Contact

Full Event Information on MyRacePass

Hornets

10 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 9JR Jeremy Johnson Jeremy Johnson Elmwood, WI Elmwood, WI 1
2 4 15C Preston Coombs Preston Coombs Boyceville, WI Boyceville, WI 2
3 1 3 Alexander Lessard Alexander Lessard Hudson, WI Hudson, WI -2
4 5 35 Alyssa Nelson Alyssa Nelson Merrifield, MN Merrifield, MN 1
5 7 357 Justin King Justin King Roberts, WI Roberts, WI 2
6 10 357X Dan Brzozowski Dan Brzozowski Hudson, WI Hudson, WI 4
7 11 31 Alanna Karis Alanna Karis Menomonie, WI Menomonie, WI 4
8 13 92 David Tonkin David Tonkin Eau Claire, WI Eau Claire, WI 5
9 9 9SR Scott Cooper Scott Cooper Arkansaw, WI Arkansaw, WI -
10 12 06 David Groboski David Groboski New Richmond, WI New Richmond, WI 2
11 DNF 6 42 Vanessa Seipel Vanessa Seipel Stockholm, WI Stockholm, WI -5
DQ 3 20 Brandon Gleiter Brandon Gleiter Mondovi, WI Mondovi, WI -
DQ 8 112 Jason Holte Jason Holte Elk Mound, WI Elk Mound, WI -
6 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 112 Jason Holte Jason Holte Elk Mound, WI Elk Mound, WI 2
2 4 15C Preston Coombs Preston Coombs Boyceville, WI Boyceville, WI 2
3 1 3 Alexander Lessard Alexander Lessard Hudson, WI Hudson, WI -2
4 6 357 Justin King Justin King Roberts, WI Roberts, WI 2
5 2 9SR Scott Cooper Scott Cooper Arkansaw, WI Arkansaw, WI -3
6 5 31 Alanna Karis Alanna Karis Menomonie, WI Menomonie, WI -1
7 7 92 David Tonkin David Tonkin Eau Claire, WI Eau Claire, WI -
All transfer
6 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 20 Brandon Gleiter Brandon Gleiter Mondovi, WI Mondovi, WI 1
2 1 9JR Jeremy Johnson Jeremy Johnson Elmwood, WI Elmwood, WI -1
3 4 42 Vanessa Seipel Vanessa Seipel Stockholm, WI Stockholm, WI 1
4 6 35 Alyssa Nelson Alyssa Nelson Merrifield, MN Merrifield, MN 2
5 5 357X Dan Brzozowski Dan Brzozowski Hudson, WI Hudson, WI -
6 3 06 David Groboski David Groboski New Richmond, WI New Richmond, WI -3
All transfer

USRA Late Models

20 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 11 Lance Hofer Lance Hofer Cochrane, WI Cochrane, WI -
2 3 17 Matt LaDuke Matt LaDuke Cochrane, WI Cochrane, WI 1
3 9 71B Jesse Glenz Jesse Glenz Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI 6
4 2 9 Dylan Kromschroeder Dylan Kromschroeder Cambridge, MN Cambridge, MN -2
5 8 22 Brett Shafer Brett Shafer Menomonie, WI Menomonie, WI 3
6 21 208 Kory Ressie Kory Ressie Alma, WI Alma, WI 15
7 11 65 Lucas Peterson Lucas Peterson Grand Meadow, MN Grand Meadow, MN 4
8 5 54 Chad Prissel Chad Prissel Mondovi, WI Mondovi, WI -3
9 6 B37 Tim Borgeson Tim Borgeson New Richmond, WI New Richmond, WI -3
10 12 75 Todd Anderson Todd Anderson Hudson, WI Hudson, WI 2
11 4 19 Ashley Wahlstrom Ashley Wahlstrom Rice Lake, WI Rice Lake, WI -7
12 10 63 Patrick Kelley Patrick Kelley Forest Lake, MN Forest Lake, MN -2
13 14 88 Michael Hucovski Michael Hucovski Corcoran, MN Corcoran, MN 1
14 20 80 Andy Zimmerman Andy Zimmerman Altoona, WI Altoona, WI 6
15 16 32 Caylee Kjos Caylee Kjos Winona, MN Winona, MN 1
16 13 42K Patrick Kletschka Patrick Kletschka New Richmond, WI New Richmond, WI -3
17 7 007 Jess Seim Jess Seim Glenwood City, WI Glenwood City, WI -10
18 17 D1 Dennis Larson Dennis Larson Lake Elmo, MN Lake Elmo, MN -1
19 19 77 Melvin Raska Melvin Raska Osceola, WI Osceola, WI -
20 DNF 22 18T Matt Tody Matt Tody Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI 2
DNS 18 99F Mitchell Fenske Mitchell Fenske New Richmond, WI New Richmond, WI -
DNS 15 24 Justin Sass Justin Sass Elgin, MN Elgin, MN -
8 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 B37 Tim Borgeson Tim Borgeson New Richmond, WI New Richmond, WI 3
2 1 007 Jess Seim Jess Seim Glenwood City, WI Glenwood City, WI -1
3 3 19 Ashley Wahlstrom Ashley Wahlstrom Rice Lake, WI Rice Lake, WI -
4 6 63 Patrick Kelley Patrick Kelley Forest Lake, MN Forest Lake, MN 2
5 7 42K Patrick Kletschka Patrick Kletschka New Richmond, WI New Richmond, WI 2
6 5 32 Caylee Kjos Caylee Kjos Winona, MN Winona, MN -1
7 2 77 Melvin Raska Melvin Raska Osceola, WI Osceola, WI -5
DNS 8 18T Matt Tody Matt Tody Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI -
All transfer
8 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 5 71B Jesse Glenz Jesse Glenz Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI 4
2 7 9 Dylan Kromschroeder Dylan Kromschroeder Cambridge, MN Cambridge, MN 5
3 4 11 Lance Hofer Lance Hofer Cochrane, WI Cochrane, WI 1
4 1 65 Lucas Peterson Lucas Peterson Grand Meadow, MN Grand Meadow, MN -3
5 3 88 Michael Hucovski Michael Hucovski Corcoran, MN Corcoran, MN -2
6 2 D1 Dennis Larson Dennis Larson Lake Elmo, MN Lake Elmo, MN -4
7 DNF 6 208 Kory Ressie Kory Ressie Alma, WI Alma, WI -1
All transfer
8 Laps

Heat 3

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 22 Brett Shafer Brett Shafer Menomonie, WI Menomonie, WI 2
2 1 17 Matt LaDuke Matt LaDuke Cochrane, WI Cochrane, WI -1
3 4 54 Chad Prissel Chad Prissel Mondovi, WI Mondovi, WI 1
4 7 75 Todd Anderson Todd Anderson Hudson, WI Hudson, WI 3
5 5 24 Justin Sass Justin Sass Elgin, MN Elgin, MN -
6 6 99F Mitchell Fenske Mitchell Fenske New Richmond, WI New Richmond, WI -
7 2 80 Andy Zimmerman Andy Zimmerman Altoona, WI Altoona, WI -5
All transfer

WISSOTA Midwest Mods

18 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 7 18S Kennedy Swan Kennedy Swan Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI 6
2 1 21B Jesse Bryan Jesse Bryan Boyceville, WI Boyceville, WI -1
3 2 13 Nick Koehler Nick Koehler Bloomer, WI Bloomer, WI -1
4 5 68 Shadow Kitchner Shadow Kitchner Arkansaw, WI Arkansaw, WI 1
5 8 B37 Cody Borgeson Cody Borgeson New Richmond, WI New Richmond, WI 3
6 3 92 Tom Karis Tom Karis Menomonie, WI Menomonie, WI -3
7 6 37 Travis Anderson Travis Anderson Colfax, WI Colfax, WI -1
8 17 63JR Brady Larson Brady Larson Amery, WI Amery, WI 9
9 9 R1 Jay Richardson Jay Richardson Spring Valley, WI Spring Valley, WI -
10 10 6 Steve Haas Steve Haas Elk Mound, WI Elk Mound, WI -
11 4 87 William Moelter William Moelter Elk Mound, WI Elk Mound, WI -7
12 11 89 Matt Klukas Matt Klukas Colfax, WI Colfax, WI -1
13 13 T25 Mark Thomas Mark Thomas Menomonie, WI Menomonie, WI -
14 14 31 Jason Vokovan Jason Vokovan Eau Claire, WI Eau Claire, WI -
15 12 2B Ryan Bauer Ryan Bauer Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI -3
16 16 61 Andrea Keeney Andrea Keeney Ridgeland, WI Ridgeland, WI -
17 DNF 15 8 Dakota Smith Dakota Smith Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI -2
8 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 13 Nick Koehler Nick Koehler Bloomer, WI Bloomer, WI -
2 5 21B Jesse Bryan Jesse Bryan Boyceville, WI Boyceville, WI 3
3 7 B37 Cody Borgeson Cody Borgeson New Richmond, WI New Richmond, WI 4
4 9 37 Travis Anderson Travis Anderson Colfax, WI Colfax, WI 5
5 3 R1 Jay Richardson Jay Richardson Spring Valley, WI Spring Valley, WI -2
6 8 89 Matt Klukas Matt Klukas Colfax, WI Colfax, WI 2
7 4 T25 Mark Thomas Mark Thomas Menomonie, WI Menomonie, WI -3
8 2 8 Dakota Smith Dakota Smith Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI -6
9 6 61 Andrea Keeney Andrea Keeney Ridgeland, WI Ridgeland, WI -3
All transfer
8 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 7 18S Kennedy Swan Kennedy Swan Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI 6
2 4 92 Tom Karis Tom Karis Menomonie, WI Menomonie, WI 2
3 6 68 Shadow Kitchner Shadow Kitchner Arkansaw, WI Arkansaw, WI 3
4 2 87 William Moelter William Moelter Elk Mound, WI Elk Mound, WI -2
5 3 6 Steve Haas Steve Haas Elk Mound, WI Elk Mound, WI -2
6 5 2B Ryan Bauer Ryan Bauer Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI -1
7 8 31 Jason Vokovan Jason Vokovan Eau Claire, WI Eau Claire, WI 1
DQ 1 63JR Brady Larson Brady Larson Amery, WI Amery, WI -
All transfer

WISSOTA Super Stock

30 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 7A Shane Sabraski Shane Sabraski Rice, MN Rice, MN 1
2 4 207 Jesse Redetzke Jesse Redetzke Eau Claire, WI Eau Claire, WI 2
3 5 7R Tommy Richards Tommy Richards Mondovi, WI Mondovi, WI 2
4 14 63 Jake Froemke Jake Froemke International Falls, MN International Falls, MN 10
5 11 25 Dylan Nelson Dylan Nelson Merrifield, MN Merrifield, MN 6
6 1 7 Andrew Mackey Andrew Mackey Duluth, MN Duluth, MN -5
7 6 22T Terran Spacek Terran Spacek Phillips, WI Phillips, WI -1
8 10 21F Nick Oreskovich Nick Oreskovich Mason, WI Mason, WI 2
9 8 78K Dexton Koch Dexton Koch Becker, MN Becker, MN -1
10 9 22JR Ben Hillman Ben Hillman Menomonie, WI Menomonie, WI -1
11 15 22 Dan Nissalke Dan Nissalke Winona, MN Winona, MN 4
12 12 21X Joel Collins Joel Collins Princeton, MN Princeton, MN -
13 7 12K Duane (D.J.) Keeler Duane (D.J.) Keeler Superior, WI Superior, WI -6
14 16 80 Steve Stuart Steve Stuart Ashland, WI Ashland, WI 2
15 3 55 Ron Mahder Ron Mahder Elk Mound, WI Elk Mound, WI -12
16 19 71 Brandon Clemens Brandon Clemens Bloomington, MN Bloomington, MN 3
17 22 51JR Shawn McFadden Shawn McFadden Ashland, WI Ashland, WI 5
18 20 46 Dustin Nelson Dustin Nelson Ogilvie, MN Ogilvie, MN 2
19 25 33 Austin Niemeyer Austin Niemeyer Brainerd, MN Brainerd, MN 6
20 21 1E Eric Olson Eric Olson Ladysmith, WI Ladysmith, WI 1
21 26 14X Leslie Leu Leslie Leu Medford, WI Medford, WI 5
22 13 20* Andrew Davis Andrew Davis Rice Lake, WI Rice Lake, WI -9
23 DNF 17 77L Scott Lawrence Scott Lawrence Superior, WI Superior, WI -6
24 DNF 24 8 Matthew Larson Matthew Larson Lake Elmo, MN Lake Elmo, MN -
25 DNF 18 27 Matt Deragon Matt Deragon Ashland, WI Ashland, WI -7
26 DNF 23 1776 Wayne Dean Wayne Dean Strum, WI Strum, WI -3
12 Laps

B Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 1E Eric Olson Eric Olson Ladysmith, WI Ladysmith, WI 3
2 8 1776 Wayne Dean Wayne Dean Strum, WI Strum, WI 6
Top 2 transfer
3 1 11 Tucker Quinn Tucker Quinn Ladysmith, WI Ladysmith, WI -2
4 11 33 Austin Niemeyer Austin Niemeyer Brainerd, MN Brainerd, MN 7
5 3 20 Cory Davis Cory Davis Turtle Lake, WI Turtle Lake, WI -2
6 2 28B Stefan Hogue Stefan Hogue Altoona, WI Altoona, WI -4
7 10 20N Jeremy North Jeremy North Huron, SD Huron, SD 3
8 6 28 Jason Quarders Jason Quarders Prairie Farm, WI Prairie Farm, WI -2
9 14 6 Dan Peterson Dan Peterson Foxboro, WI Foxboro, WI 5
10 12 14L Dylan Leu Dylan Leu Medford, WI Medford, WI 2
11 7 4A Allan Cleveland Allan Cleveland Breckenridge, MN Breckenridge, MN -4
12 DNF 5 20J Chris Johnson Chris Johnson Superior, WI Superior, WI -7
13 DNF 16 15 Jonathan Dachel Jonathan Dachel Elk Mound, WI Elk Mound, WI 3
14 DNF 9 34 Joe Miller Joe Miller New Richmond, WI New Richmond, WI -5
15 DNF 15 10X Josh Schmidt Josh Schmidt Becker, MN Becker, MN -
DQ 13 21C Patrick Beeksma Patrick Beeksma Ironwood, MI Ironwood, MI -
12 Laps

B Feature 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 51JR Shawn McFadden Shawn McFadden Ashland, WI Ashland, WI 1
2 1 8 Matthew Larson Matthew Larson Lake Elmo, MN Lake Elmo, MN -1
Top 2 transfer
3 8 25X Chad Johnson Chad Johnson Colfax, WI Colfax, WI 5
4 11 19X William Fisher William Fisher Shell Lake, WI Shell Lake, WI 7
5 13 76 Doug Koski Doug Koski Chisholm, MN Chisholm, MN 8
6 6 77 Wayne Bignell Wayne Bignell Elkmound, WI Elkmound, WI -
7 3 2F Jeffrey Frey Jeffrey Frey Ogilvie, MN Ogilvie, MN -4
8 9 5 Jase Lien Jase Lien Mora, MN Mora, MN 1
9 10 2 Don Livingston Don Livingston Washburn, WI Washburn, WI 1
10 DNF 5 32F Brian Carl Brian Carl Duluth, MN Duluth, MN -5
11 DNF 7 40 Nick Traynor Nick Traynor Barron, WI Barron, WI -4
12 DNF 12 3 Thomas Karaba Thomas Karaba Superior, WI Superior, WI -
13 DNF 4 14X Leslie Leu Leslie Leu Medford, WI Medford, WI -9
14 DNF 14 L1 Andrew Johnson Andrew Johnson Brainerd, MN Brainerd, MN -
DNS 15 5H Jason Havel Jason Havel Rice Lake, WI Rice Lake, WI -
DNS 16 0 Brandon Duellman Brandon Duellman Winona, MN Winona, MN -
10 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 7 Andrew Mackey Andrew Mackey Duluth, MN Duluth, MN 2
2 5 22T Terran Spacek Terran Spacek Phillips, WI Phillips, WI 3
3 7 25 Dylan Nelson Dylan Nelson Merrifield, MN Merrifield, MN 4
4 8 80 Steve Stuart Steve Stuart Ashland, WI Ashland, WI 4
Top 4 transfer
5 1 11 Tucker Quinn Tucker Quinn Ladysmith, WI Ladysmith, WI -4
6 2 2F Jeffrey Frey Jeffrey Frey Ogilvie, MN Ogilvie, MN -4
7 4 28 Jason Quarders Jason Quarders Prairie Farm, WI Prairie Farm, WI -3
8 11 25X Chad Johnson Chad Johnson Colfax, WI Colfax, WI 3
9 6 33 Austin Niemeyer Austin Niemeyer Brainerd, MN Brainerd, MN -3
10 10 76 Doug Koski Doug Koski Chisholm, MN Chisholm, MN -
11 9 15 Jonathan Dachel Jonathan Dachel Elk Mound, WI Elk Mound, WI -2
10 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 7 55 Ron Mahder Ron Mahder Elk Mound, WI Elk Mound, WI 6
2 3 12K Duane (D.J.) Keeler Duane (D.J.) Keeler Superior, WI Superior, WI 1
3 2 21X Joel Collins Joel Collins Princeton, MN Princeton, MN -1
4 9 77L Scott Lawrence Scott Lawrence Superior, WI Superior, WI 5
Top 4 transfer
5 5 8 Matthew Larson Matthew Larson Lake Elmo, MN Lake Elmo, MN -
6 8 1E Eric Olson Eric Olson Ladysmith, WI Ladysmith, WI 2
7 4 77 Wayne Bignell Wayne Bignell Elkmound, WI Elkmound, WI -3
8 1 34 Joe Miller Joe Miller New Richmond, WI New Richmond, WI -7
9 6 19X William Fisher William Fisher Shell Lake, WI Shell Lake, WI -3
10 11 6 Dan Peterson Dan Peterson Foxboro, WI Foxboro, WI 1
11 DNF 10 0 Brandon Duellman Brandon Duellman Winona, MN Winona, MN -1
10 Laps

Heat 3

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 207 Jesse Redetzke Jesse Redetzke Eau Claire, WI Eau Claire, WI -
2 6 78K Dexton Koch Dexton Koch Becker, MN Becker, MN 4
3 3 20* Andrew Davis Andrew Davis Rice Lake, WI Rice Lake, WI -
4 9 27 Matt Deragon Matt Deragon Ashland, WI Ashland, WI 5
Top 4 transfer
5 10 28B Stefan Hogue Stefan Hogue Altoona, WI Altoona, WI 5
6 5 14X Leslie Leu Leslie Leu Medford, WI Medford, WI -1
7 2 4A Allan Cleveland Allan Cleveland Breckenridge, MN Breckenridge, MN -5
8 DNF 4 5 Jase Lien Jase Lien Mora, MN Mora, MN -4
9 DNF 8 14L Dylan Leu Dylan Leu Medford, WI Medford, WI -1
10 DNF 7 L1 Andrew Johnson Andrew Johnson Brainerd, MN Brainerd, MN -3
10 Laps

Heat 4

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 7A Shane Sabraski Shane Sabraski Rice, MN Rice, MN 1
2 6 22JR Ben Hillman Ben Hillman Menomonie, WI Menomonie, WI 4
3 1 63 Jake Froemke Jake Froemke International Falls, MN International Falls, MN -2
4 5 71 Brandon Clemens Brandon Clemens Bloomington, MN Bloomington, MN 1
Top 4 transfer
5 7 51JR Shawn McFadden Shawn McFadden Ashland, WI Ashland, WI 2
6 4 20J Chris Johnson Chris Johnson Superior, WI Superior, WI -2
7 8 40 Nick Traynor Nick Traynor Barron, WI Barron, WI 1
8 9 20N Jeremy North Jeremy North Huron, SD Huron, SD 1
9 3 3 Thomas Karaba Thomas Karaba Superior, WI Superior, WI -6
10 10 10X Josh Schmidt Josh Schmidt Becker, MN Becker, MN -
10 Laps

Heat 5

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 7R Tommy Richards Tommy Richards Mondovi, WI Mondovi, WI -
2 2 21F Nick Oreskovich Nick Oreskovich Mason, WI Mason, WI -
3 9 22 Dan Nissalke Dan Nissalke Winona, MN Winona, MN 6
4 3 46 Dustin Nelson Dustin Nelson Ogilvie, MN Ogilvie, MN -1
Top 4 transfer
5 4 20 Cory Davis Cory Davis Turtle Lake, WI Turtle Lake, WI -1
6 5 32F Brian Carl Brian Carl Duluth, MN Duluth, MN -1
7 6 1776 Wayne Dean Wayne Dean Strum, WI Strum, WI -1
8 8 2 Don Livingston Don Livingston Washburn, WI Washburn, WI -
9 DNF 7 21C Patrick Beeksma Patrick Beeksma Ironwood, MI Ironwood, MI -2
10 DNF 10 5H Jason Havel Jason Havel Rice Lake, WI Rice Lake, WI -

Driver Registration

Driver Registration

Latest Photos

Latest Videos

24-7 Telcom
Accurate Construction
AirTech Sports
All The Dirt
Baxters Speed Shop
Big Rivers Insurance
Bills Distributing
Blue Ribbon Awards
Cedar Falls Heat and Air
Conrads Auto Salvage
Culvers
Dean And Sue
Design Built Structures
Dicks RV
DKS Construction
DIrt Track Specialist
Fleet Feet
Gilberts
Gin Mill
GRP Motorsports
Hendersons
JIG Signs
Keyes Chevrolet
Lentz Fertalizer
Lewis Bjork Septic
Londerville
Market Menomonie
Mars Race Cars
Menmonie Disposal
Monomonie Motorsports
Meno Transport
Midwest Broadcasting
Midwest Food
NAPA
North Town Ford
Pomps Tire
Quality Auto Body
REMAX
Rice Lake Speedway
Ron Prochnow Farms
Rural Mutual
ServePro
Shackelton
Smiles In Motion
Snap-On
Southworth GMC
Steel Towne
Teds Pizza
The Arena
The Market
Tims Automotive
TL Sinz Plumbing
TT Construction
Union Trailers
Valie Implement
Waterfront Bar and Grill
White City Glass
SSR
Thunder Hill Speedway
Rock Auto - Red Cedar